Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Weight
pt: Peso

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Save
pt: Guardar

en: Terms
pt: Termos

en: Expand
pt: Expandir

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
pt: Não existem termos disponíveis. <a href="@link">Adicionar termo</a>.

en: Collapse
pt: Expandir

en: Weight for added term
pt: Peso para o termo adicionado
