Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Save
ro: Salvare

en: Expand
ro: Expandare

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
ro: Nu există termeni disponibili. <a href="@link">Adăugați un termen</a>.

en: Collapse
ro: Restrângeți

en: Weight for added term
ro: Greutatea termenului adăugat
