Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Save
sv: Spara

en: Terms
sv: Termer

en: Expand
sv: Fäll ut

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
sv: Inga termer tillgängliga. <a href="@link">Lägg till term</a>.

en: Collapse
sv: Fäll in

en: Weight for added term
sv: Vikt för tillagd term
