Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Save
uk: Зберегти

en: Terms
uk: Терміни

en: Expand
uk: Розкрити

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
uk: Терміни відсутні. <a href="@link">Додати термін</a>.

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Expand All
uk: Розгорнути всі

en: Collapse All
uk: Згорнути всі

en: Weight for added term
uk: Вага для доданого терміна

en: Term Name
uk: Назва терміна
