Manage Multiple Terms (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Weight
ur: وزن

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Save
ur: محفوظ کریں
