Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Author
af: Outeur

en: Manager
af: Bestuurder

en: Comments
af: Kommentaar

en: Edit
af: Wysig

en: Help
af: Hulp

en: Add
af: Voeg by

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Create content
af: Skep inhoud
