Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Development
ar: التطوير

en: Author
ar: المؤلف

en: Manager
ar: الإداري

en: Comments
ar: التعليقات

en: Edit
ar: تحرير

en: Help
ar: المساعدة

en: Add
ar: إضافة

en: Manage
ar: تسيير

en: Promoted
ar: مُرَقَّى

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Create content
ar: أنشئ محتوى

en: Logout
ar: خروج

en: Sticky
ar: مثبت

en: Expand
ar: توسيع

en: You do not have any administrative items.
ar: ليس لديك أي عناصر إدارية.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
ar: ظهرت مشكلة أو أكثر في نسخة دروبال المركبة. راجع <a href="@status">تقرير الحالة</a> لمزيد من المعلومات.
