Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Author
ast: Autor

en: Comments
ast: Comentarios

en: Edit
ast: Editar

en: Help
ast: Aida

en: Add
ast: Amestar

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Create content
ast: Crear conteníu

en: Logout
ast: Zarrar sesión
