Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Development
be: Распрацоўка

en: Author
be: Аўтар

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Comments
be: Каментары

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Add
be: Дадаць

en: Manage
be: Кіраваць

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Create content
be: Стварыць матэрыял

en: Logout
be: Выйсці

en: Expand
be: Разгарнуць

en: You do not have any administrative items.
be: У вас няма ніякіх адміністратыўных элементаў.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
be: Адна ці некалькі памылак былі выяўлены пры ўсталяванні Drupal. Праверце <a href="@status">дадзеныя пра стан</a>, каб атрымаць падрабязную інфармацыю.
