Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Development
bg: Разработка

en: Author
bg: Автор

en: Comments
bg: Коментари

en: Edit
bg: Редактирай

en: Help
bg: Справка

en: Add
bg: Добави

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Create content
bg: Създаване на съдържание

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: You do not have any administrative items.
bg: Нямате налични обекти за администриране.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
bg: Една или повече грешки бяха открити при инсталацията на Drupal. Проверете <a href="@status">доклада за състояние</a> за повече информация.
