Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Author
bn: লেখক

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Help
bn: সহায়তা

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Logout
bn: প্রস্থান
