Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Exists
bo: གནས་འདུག

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: You do not have any administrative items.
bo: ཁྱེད་ལ་དོ་དམ་པའི་ནང་ཚན་གང་ཡང་མེད།

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་པའི་Drupal ལ་གནད་དོན་ཅིག་གམ་ཡང་ན་དེ་ལས་མང་བ་ཡོད་སྲིད། <a href="@status">གནས་སྟངས་ཀྱི་སྙན་ཞུ་</a>བརྒྱུད་ནས་ཆ་འཕྲིན་དེ་ལས་མང་བར་བལྟ་ཐུབ།

en: Unable to create
bo: གསར་བཟོ་བྱེད་མི་ཐུབ
