Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Development
br: Diorren

en: Edit
br: Kemmañ

en: Page
br: Pajenn

en: Logout
br: Digevreañ
