Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Comments
bs: Komentari

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Help
bs: Pomoć

en: Add
bs: Dodaj

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Exists
bs: Postoji

en: Create content
bs: Kreiraj sadržaj
