Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Author
ca: Autor

en: Manager
ca: Gestor

en: Comments
ca: Comentaris

en: Edit
ca: Edita

en: Help
ca: Ajuda

en: Add
ca: Afegeix

en: Manage
ca: Gestiona

en: Promoted
ca: Promogut

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Exists
ca: Existeix

en: Create content
ca: Crea contingut

en: Logout
ca: Sortir

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Expand
ca: Expandeix

en: You do not have any administrative items.
ca: No teniu cap element administratiu.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
ca: S'han detectat un o més problemes amb la instal·lació de Drupal. Verifiqueu l'<a href="@status">informe d'estat</a> per a més informació.

en: Need help?
ca: Necessiteu ajuda?
