Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Development
cs: Vývoj

en: Author
cs: Autor

en: Comments
cs: Komentáře

en: Edit
cs: Upravit

en: Help
cs: Nápověda

en: Add
cs: Přidat

en: Manage
cs: Správa

en: @type
cs: Typ

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Exists
cs: Existuje

en: Create content
cs: Vytvořit obsah

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Expand
cs: Rozbalit

en: You do not have any administrative items.
cs: Nebyly nalezeny žádné položky administrace.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
cs: V této instalaci Drupalu bylo nalezeno jeden nebo více problémů. Pro více informací zkontrolujte stránku s <a href="@status">hlášením stavu</a>.

en: Unable to create
cs: Nebylo možné vytvořit
