Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Author
cy: Awdur

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Help
cy: Cymorth

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Page
cy: Tudalen

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Exists
cy: Yn bodoli

en: Create content
cy: Creu cynnwys

en: Sticky
cy: Gludiog

en: You do not have any administrative items.
cy: Does gennych chi ddim eitemau gweinyddol.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
cy: Darganfuwyd un neu fwy o broblemau gyda mewnosodiad Drupal. Gwiriwch <a href="@status"> adroddiad statws </a> am ragor o wybodaeth.
