Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Create content
dz: ནང་དོན་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
dz: ཁྱོད་རའི་ཌུ་པཱལ་གཞི་བཙུགས་དང་ཅིག་ཁར་  དཀའ་ངལ་གཅིག་ཡང་ན་ལེ་ཤ་སྐྱོན་འཛིན་བྱུང་ནུག།  བརྡ་དོན་ཧེང་སྐལ་གྱི་དོན་ལུ་  <a href="@status">གནས་ཚད་སྙན་ཞུ་</a> ཞིབ་དཔྱད་འབད་གནང་།
