Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Author
el: Συντάκτης

en: Comments
el: Σχόλια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Help
el: Βοήθεια

en: Add
el: Προσθήκη

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Promoted
el: Προβεβλημένο

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Create content
el: Υποβολή ύλης

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: Expand
el: Επέκταση

en: You do not have any administrative items.
el: Δεν έχετε διαχειριστικά αντικείμενα.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
el: Ένα ή περισσότερα προβλήματα ανιχνεύτηκαν με την εγκατάσταση του Drupal σας. Ελέγξτε την <a href="@status">αναφορά κατάστασης</a> για περισσότερες πληροφορίες.
