Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Comments
eo: Komentoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Help
eo: Helpo

en: Add
eo: Aldonu

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Create content
eo: Kreu enhavon

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: You do not have any administrative items.
eo: Vi ne havas iun administran eron.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
eo: Unu aŭ pli da problemoj estis trovitaj dum via Drupala instalo. Kontrolu la <a href="@status">statan raporton</a> por pliaj informoj.
