Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Development
et: Arendus

en: Author
et: Autor

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Edit
et: Muuda

en: Help
et: Abi

en: Add
et: Lisa

en: Manage
et: Halda

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Exists
et: Väljumine

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Logout
et: Logi välja

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Expand
et: Ava

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: You do not have any administrative items.
et: Sul puuduvad administreeritavad elemendid.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
et: Sinu Drupali paigaldusel on vähemalt üks viga. Lisateavet leiad <a href="@status">olekuraportist</a>.

en: Need help?
et: Kas vajad abi?
