Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Development
eu: Garapena

en: Author
eu: Egilea

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Edit
eu: Editatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Add
eu: Gehitu

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Create content
eu: Edukia sortu

en: Logout
eu: Irten

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Expand
eu: Zabaldu

en: Edit content
eu: Editatu edukia

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
eu: Problema bat edo batzuk aurkitu dira zure Drupal-eko instalazioan. Informazio gehio jasotzeko ikusi <a href="@status">egoera txostena</a>.
