Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Development
fi: Kehitys

en: Author
fi: Tekijä

en: Manager
fi: Manageri

en: Comments
fi: Kommentit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Help
fi: Ohje

en: Add
fi: Lisää

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Promoted
fi: Nostettu

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Exists
fi: On olemassa

en: Create content
fi: Luo sisältöä

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Expand
fi: Laajenna

en: Edit content
fi: Muokkaa sisältöä

en: You do not have any administrative items.
fi: Sinulla ei ole ylläpidon tehtäviä.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
fi: Drupalin asennuksessa on havaittu ongelmia. Lisätietoja on <a href="@status">tilanneraportissa</a>.

en: Unable to create
fi: Luonti epäonnistui

en: Need help?
fi: Tarvitsetko apua?

en: New?
fi: Uusi?

en: Manage comments
fi: Hallitse kommentteja
