Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Author
fil: May akda

en: Comments
fil: Mga puna

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Help
fil: Tulong

en: Add
fil: Idagdag

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala

en: Create content
fil: Lumikha ng nilalaman
