Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Development
gu: વિકાસ

en: Author
gu: લેખક

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Help
gu: મદદ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત
