Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Development
he: פיתוח

en: Author
he: מחבר/ת

en: Manager
he: מנהל

en: Comments
he: תגובות

en: Edit
he: עריכה

en: Help
he: עזרה

en: Add
he: הוספה

en: Manage
he: ניהול

en: Promoted
he: מקודם

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Create content
he: יצירת תוכן

en: Logout
he: יציאה

en: Sticky
he: דביק

en: Expand
he: הרחב

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
he: נתגלתה לפחות בעיה אחת עם התקנת דרופל. בדוק את <a href="@status">דו"ח המצב</a> לקבלת מידע נוסף.

en: Need help?
he: זקוק לעזרה?

en: Manage comments
he: ניהול הערות
