Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Development
hi: उद्विकास

en: Author
hi: लेखक

en: Manager
hi: मैनेजर

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Help
hi: मदद

en: Add
hi: जोड़ें

en: Manage
hi: प्रबंधित

en: Promoted
hi: प्रचारित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Exists
hi: मौजूद

en: Create content
hi: साहित्य बनाएँ

en: Logout
hi: लॉग आउट

en: Sticky
hi: मुख्य

en: Expand
hi: विस्तृत करें

en: Unable to create
hi: बनाने में असमर्थ

en: Need help?
hi: सहायता चाहिए?
