Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Development
hr: Razvoj

en: Author
hr: Autor

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Comments
hr: Komentari

en: Edit
hr: Uredi

en: Help
hr: Pomoć

en: Add
hr: Dodaj

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Promoted
hr: Promaknut

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Exists
hr: Postoji

en: Create content
hr: Dodaj sadržaj

en: Logout
hr: Odjava

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Expand
hr: Raširi

en: You do not have any administrative items.
hr: Nemate administracijskih stavki.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
hr: Jedan ili više problema su otkriveni na vašoj Drupal instalaciji. Za dodatne informacije provjerite <a href="@status">izvješće statusa</a>.
