Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Help
ht: Èd

en: Page
ht: Paj

en: Create content
ht: Kreye kontni
