Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Development
is: Þróun

en: Author
is: Höfundur

en: Manager
is: Stjórnandi

en: Comments
is: Ummæli

en: Edit
is: Breyta

en: Help
is: Hjálp

en: Add
is: Bæta við

en: Manage
is: Stjórnun

en: Promoted
is: Upphafið

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Create content
is: Setja inn efni

en: Logout
is: Útskrá

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
is: Eitt eða fleiri vandamál voru uppgötvuð varðandi Drupal uppsetningu hjá þér. Athugaðu <a href="@status">stöðuskýrsluna</a> fyrir nánari upplýsingar.

en: Need help?
is: Þarftu hjálp?

en: Manage comments
is: Sjá um ummæli
