Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Help
ka: დახმარება

en: Add
ka: დამატება

en: Manage
ka: მართვა

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Create content
ka: კონტენტის შექმნა

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Sticky
ka: მიმაგრებული
