Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Development
kk: Дамыту

en: Author
kk: Автор

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Help
kk: Көмек

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Create content
kk: Контентті қосу

en: You do not have any administrative items.
kk: Сізде административтік құқық жоқ.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
kk: Drupal орнату кезінде бір немесе бірнеше қателік орын алды. Толығырақ ақпарат үшін <a href="@status">сайт статусы</a> парағына өту.
