Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Help
km: ជំនួយ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Create content
km: បង្កើត​មាតិកា

en: Logout
km: ចេញ

en: Expand
km: ពង្រីក

en: You do not have any administrative items.
km: អ្នក​គ្មាន​ធាតុ​គ្រប់គ្រង​ណាមួយ​ទេ ។

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
km: បាន​រកឃើញ​​បញ្ហា​មួយ ឬ​ច្រើន​​ទាក់ទង​នឹង​ការ​ដំឡើង Drupal របស់​អ្នក ។ ចំពោះព័ត៌មាន​បន្ថែម សូម​ពិនិត្យ​<a href="@status">របាយការណ៍​ស្ថានភាព</a> ។
