Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Manager
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Create content
kn: ಬರಹವನ್ನು ಸೇರಿಸಿ

en: Expand
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು
