Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Author
lt: Autorius

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Add
lt: Pridėti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Exists
lt: Esantys

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Expand
lt: Išplėsti

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
lt: Viena ar daugiau problemų aptika jūsų Drupal svetainėje. Daugiau informacijos rasite patikrinę <a href="@status">būsenos pranešimą</a> .

en: Need help?
lt: Reikia pagalbos?

en: Manage Content
lt: Tvarkyti Turinį
