Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Development
mg: Fivoarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Comments
mg: Heviteny

en: Help
mg: Fanampiana
