Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Comments
mk: Коментари

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај

en: Create content
mk: Креирање содржина
