Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Author
mn: Зохиогч

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Help
mn: Тусламж

en: Add
mn: Нэмэх

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Create content
mn: Агуулга үүсгэх

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
mn: Суулгасан чинь Друпал системээс алдаа гарлаа. Дэлгэрэнгүй мэдээллийг <a href="@status">байдлын мэдээллээс</a> шалгана уу.
