Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Exists
my: ရှိပြီးသား

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Unable to create
my: ဖန်တီးတည်ဆောက်၍ မရပါ။
