Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Author
nl: Auteur

en: Manager
nl: Beheerder

en: Comments
nl: Reacties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Manage
nl: Beheren

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Exists
nl: Bestaat

en: Create content
nl: Inhoud aanmaken

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Expand
nl: Uitklappen

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: You do not have any administrative items.
nl: U heeft geen beheeritems.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
nl: Eén of meerdere problemen zijn gedetecteerd in de Drupal-installatie. Controleer de <a href="@status">statusrapportage</a> voor meer informatie.

en: Unable to create
nl: Kan niet worden aangemaakt

en: Need help?
nl: Hulp nodig?

en: Manage Content
nl: Inhoud beheren

en: New?
nl: Nieuw?
