Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Development
nn: Utvikling

en: Author
nn: Forfattar

en: Manager
nn: Grunnleggjar

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Edit
nn: Rediger

en: Help
nn: Hjelp

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Create content
nn: Lag innhald
