Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Development
os: Райрæзт

en: Author
os: Автор

en: Comments
os: Комментари

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Add
os: Бафтау
