Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Create content
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਬਣਾਓ
