Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Author
pl: Autor

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Comments
pl: Komentarze

en: Edit
pl: Edytuj

en: Help
pl: Pomoc

en: Add
pl: Dodaj

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Promoted
pl: Promowany

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Exists
pl: Istnieje

en: Create content
pl: Dodaj zawartość

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Edit content
pl: Edycja zawartości

en: You do not have any administrative items.
pl: Żadne zadania administracyjne nie są dostępne.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
pl: Wystąpiły problemy w funkcjonowaniu witryny. Więcej informacji w <a href="@status">raporcie o stanie witryny</a>.

en: Unable to create
pl: Nie można utworzyć

en: Need help?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: Manage Content
pl: Zarządzaj zawartością

en: Manage comments
pl: Zarządzanie komentarzami
