Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Edit
ps: سمون

en: Help
ps: مرسته

en: Add
ps: زیاتول

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sticky
ps: سريښناک
