Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Development
ru: Разработка

en: Author
ru: Автор

en: Manager
ru: Менеджер

en: Comments
ru: Комментарии

en: Edit
ru: Редактировать

en: Help
ru: Справка

en: Add
ru: Добавить

en: Manage
ru: Управление

en: Promoted
ru: На главной

en: Page
ru: Страница

en: Published
ru: Опубликовано

en: Exists
ru: Существует

en: Create content
ru: Добавить материал

en: Logout
ru: Выход

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: Expand
ru: Развернуть

en: Edit content
ru: Редактировать содержимое

en: You do not have any administrative items.
ru: У вас нет никаких элементов для управления.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
ru: При установке Drupal возникли проблемы. Смотрите подробности в <a href="@status">отчёте о состоянии</a>.

en: Unable to create
ru: Невозможно создать

en: Need help?
ru: Нужна помощь?

en: Manage Content
ru: Управлять содержимым

en: New?
ru: Нов.?

en: There are no objects satisfying the filter settings. Try changing them to get some results.
ru: Нет объектов, удовлетворяющих настройкам фильтра. Попробуйте изменить их, чтобы получить результаты.

en: Manage comments
ru: Управление коментариями

en: Site's Content
ru: Содержимое сайта
