Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Help
se: Veahkki

en: Add
se: Lasit

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Create content
se: Ásat sisdoalu

en: Logout
se: Logge eret
