Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Development
sk: Vývoj

en: Author
sk: Autor

en: Manager
sk: Správca

en: Comments
sk: Komentáre

en: Edit
sk: Upraviť

en: Help
sk: Pomoc

en: Add
sk: Pridať

en: Manage
sk: Spravovať

en: Promoted
sk: Propagovaný

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Exists
sk: Existuje

en: Create content
sk: Vytvoriť obsah

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: You do not have any administrative items.
sk: Nenašli sa žiadne položky administrácie.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
sk: Vo vašej inštalácii Drupalu bol nájdený jeden alebo viac problémov. Pre viac informácií prosím skontrolujte stránku s <a href="@status">hlásením stavu</a>.

en: Need help?
sk: Potrebujete pomoc?
