Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Development
sl: Razvoj

en: Author
sl: Avtor

en: Comments
sl: Komentarji

en: Edit
sl: Uredi

en: Help
sl: Pomoč

en: Add
sl: Dodaj

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Create content
sl: Ustvari vsebino

en: Logout
sl: Odjava

en: Expand
sl: Razširi

en: Need help?
sl: Potrebujete pomoč?
