Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Comments
sq: Komente

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Create content
sq: Krijo përmbajtje

en: Expand
sq: Shpalos

en: You do not have any administrative items.
sq: Nuk keni asnjë element administrimi.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
sq: Një apo më shumë probleme janë ndeshur gjatë instalimit të Drupal. Kontrollo <a href="@status">raportin e gjendjes</a> për informacione të hollësishme.
